- ACER

Цена
€124 92 / 244 32 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms(VRB), 4ms(GTG) |
| Честота на опресняване, Hz | 200Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 23.3 x 37.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 23.8 |
| Резолюция | 1920x1080 (FHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 200 |
| Време за реакция (ms) | 1 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync Premium |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 5.20кг |
Acer Nitro XF240YX1biiph 23.8" FHD IPS 200Hz Gaming Monitor
Изживейте изключително гладка игра с 200Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция (VRB). IPS панелът предоставя ярки цветове и широки ъгли на видимост, а FreeSync Premium осигурява безразривно изображение.
Ключови Предимства
- 200Hz Честота на Опресняване — Изпреварвайте конкуренцията с плавно движение.
- 1ms Време за Реакция (VRB) — Елиминира замъгляването за ясна картина.
- FreeSync Premium — Адаптивна синхронизация без разкъсване.
- IPS Панел — Живи цветове от всякакъв ъгъл.
- ZeroFrame Дизайн — Елегантен и удобен за многомониторна конфигурация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 23.8" |
| Резолюция | 1920x1080 (FHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 200 Hz |
| Време за реакция | 1 ms (VRB) |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync Premium |
| Свързаност | 2x HDMI, 1x DisplayPort |
| Яркост | 250 cd/m² |
| VESA монтаж | 100x100 мм |
| Енергиен клас | E |
Какво има в кутията
- Монитор
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- DisplayPort кабел
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





